آخرین اخبار : 

شهر شنبه بانکدار می شود

اشتراک گذاری این مطلب:

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از موافقت اولیه تاسیس شعبه بانک کشاورزی در شهر شنبه خبر داد.

به گزارش شنبه نیوز ، سید کمال الدین شهریاری صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه علی رغم گذشت چندین سال از استقرار بخشداری و شهر شدن شُنبه، هنوز این شهر از نظر ارائه خدمات شایسته به شهروندان محروم است.

وی گفت : با توجه به ظرفیت و پتانسیل این مناطق در حوزه کشاورزی از سال گذشته پیگیری های منسجمی را از سوی وزارت اقتصاد و دارایی، بانک کشاورزی و بانک مرکزی آغاز کردیم و بحمدلله در اردیبهشت ماه سال جاری بانک مرکزی با ایجاد و تاسیس چهار شعبه بانک کشاورزی در شهرهای شنبه، بادوله، آباد و روستای محمد عامری موافقت اولیه را صادر کرد.

ایشان افزود: با بررسی های کارشناسی که از سوی بانک کشاورزی در استان و کشور در خصوص کارآیی و درآمدزا بودن شعب انجام شد،در حال حاضر با تاسیس شعبه بانک کشاورزی در شهر شنبه موافقت شده است که می بایست بخشداری، شوراهای اسلامی و شهرداری همکاری های لازم را با مجموعه این بانک در استان داشته باشند.

نماینده مردم دشتی وتنگستان و عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه افزود: مهمترین دغدغه بانک ها در راه اندازی شعب جدید درآمد زا بودن آنهاست که می بایست با کمک شهروندان منابع مالی خوبی در آن شعب انباشت شود تا ارتقا یافته و بصورت کامل و پایدار استقرار یابند و بتوانند خدمات کارآمدی را به شهروندان ارائه نمایند.

شهریاری بیان کرد: همچنین در تلاشیم از ظرفیت سایر بانک ها برای ایجاد شعب جدید در شهرهای آباد، بادوله و محمد عامری در تنگستان استفاده کنیم.

,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ کد امنیتی را در کادر واردنمایید *