آخرین اخبار : 

رییس حوزه هنری بوشهر: حوزه هنری آماده همکاری با فرهنگسرای امید شنبه می باشد

اشتراک گذاری این مطلب:

رییس حوزه هنری بوشهر گفت: حوزه هنری آماده همکاری با فرهنگسرای امید شنبه می باشد و برای ایجاد نشاط بیشتر در این شهر فیلم های سینمایی را رایگان برای مردم شهر اکران می کند.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، امید پارسایی فر در محفل استانی طنازان که یکشنبه شب گذشته با حضور پرشور مردم و مسئولین شنبه درفرهنگسرای امید این شهر برگزار شد گفت: این محفل از آن جا که با اخلاص و مهربانی موج می زند فوق العاده است و شنبه بعد از آن حادثه تلخ نماد هم بستگی مردم ایران شناخته می شود.

وی افزود: اتفاقات تلخ بهانه ای برای کارهای بزرگ است و شنبه در ایام زلزله، ایران کوچکی شد که همه ملت برای بازسازی آن خود را متعهد می دانستند و چون نخلی که از دل طوفان سر در بیاورد دوباره رویید.

رییس حوزه هنری بوشهر اضافه کرد: حوزه هنری آماده همکاری با فرهنگسرای امید شنبه می باشد و برای ایجاد نشاط بیشتر در این شهر فیلم های سینمایی را رایگان برای مردم شهر اکران می کند.

پارسایی فر ادامه داد: هم چنین سه مسابقه ثبت خاطرات ٨ شهید سرافراز و جانبازان و آزادگان، ثبت واقعه از هم دردی مردم ایران در زلزله و نوشتن ضرب المثل های دیار دشتی ویژه بخش شنبه برگزار می کنیم و آثار رسیده ضمن دریافت جایزه به چاپ نیز می رسند.

وی با اشاره به هنر انقلاب اسلامی تصریح کرد: هنر انقلاب برگرفته از تعالیم و فرهنگ اسلامی و هنری مردمی و متاثر از جامعه است.

پارسایی فر افزود: هنر انقلاب اسلامی هنری مبارزه جو در برابر بی عدالتی، ظلم و سرشار از سمبل ها و رمزها و تمثیل های دینی و برگرفته از فطرت بشری است.

, ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ کد امنیتی را در کادر واردنمایید *